KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9176307
nr 917 6307
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Akvarell, Björn Hallström, (1916 - 1982) båtar, signerad, -62, motivet: 31x40
måndag 13 oktober 2014
kl 18:39:16
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström